NAŠE SLUŽBY

Oldtimer, youngtimer - bavíme se jimi již více než pětadvacet roků

JAKÉ SLUŽBY VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

Autoveteráni jsou úžasným, ale velmi specifickým koníčkem, který zahrnuje velký počet výrobců aut a ještě více jednotlivých typů. Není to tak dávno, co se historické vozy, díky vzrůstající popularitě, rozdělily na dvě základní kategorie oldtimer a youngtimer. Je potřeba otevřeně přiznat, že máme nejraději kategorii youngtimer…asi proto, že je jako kluci pamatujeme ze „západních“ motoristických magazínů, které jsme si navzájem půjčovali. V současné době se historické vozy také staly velmi vyhledávanou investiční příležitostí, kdy investiční auta jsou aktuálně díky příznivým pořizovacím nákladům velmi oblíbenou investiční komoditou s průměrným meziročním nárůstem ceny kolem 15%. Srovnatelné podmínky aktuálně banky jednoznačně nenabízí a proto jsou investiční auta velmi oblíbeným a vyhledávaným investičním artiklem. Vše závisí pouze na tom, zda má investor k dispozici vhodné suché parkovací místo. Velkou výhodou investičních aut je nízká pořizovací cena, kdy při zachování meziročního nárůstu cen se průměrné investiční částky u youngtimerů pohybují cca 150 – 500 tisíc Kč.

Vzhledem k tomu že jsme od mládí obklopeni kamarády a přáteli, kteří jsou také velkými milovníky a zároveň majiteli starých aut, za poslední čtvrtstoletí jsme strávili bezpočet hodin v dílnách při opravách, úpravách a renovacích laků i interiérů našich miláčků.

Každý, kdo o servisu veteránů něco ví, určitě bude souhlasit, že práce s youngtimery a oldtimery je naprosto specifická a při opravách a renovacích je potřeba znát a zohlednit dobová konstrukční provedení stejně tak jako použité materiály.

Kromě osobní zkušenosti s dílenskými servisními pracemi, máme obrovskou výhodu, že za uplynulá desetiletí se nám podařilo shromáždit velké množství náhradních dílů, především na naše oblíbené vozy BMW a tak můžeme zájemcům dodat potřebné díly, které často lze pořídit mimo ČR velmi draho nebo s obrovskými komplikacemi.

V záložce Nabídka vozů najdete mnoho zajímavých youngtimerů, které jejich majitelé nabízejí k prodeji. Neváhejte nás kontaktovat, rádi po domluvě Váš vůz prostřednictvím těchto stránek nabídneme a doporučíme vhodnou prodejní cenu s ohledem na stav vozu a aktuální cenový vývoj na trhu s youngtimery.

STRUČNÝ PŘEHLED NABÍDKY

  • Umíme dodat vhodná investiční auta
  • Pro majitelé zajišťujeme diskrétní prodej jejich vozů
  • Provádíme renovace a opravy laku historických vozů
  • Nabízíme inzerci Vašich vozů na těchto stránkách
  • Umíme šetrné čištění a drobnější opravy interiérů youngtimerů a oldtimerů
  • Máme na skladě spoustu náhradních dílů na autoveterány, především BMW
  • Připravujeme vozy pro veteránské testace
  • Nabízíme konzultace ohledně prodeje nebo nákupu youngtimerů

Co umíme podle nás nejlépe?

Zprostředkovat nákup aut kategorie youngtimer, především vozů BMW

Nákup investičních aut

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem a vybudovanými kontakty s majiteli historických vozů umíme vyhledat a doporučit zajímavá investiční auta s dobrým investičním potenciálem za výhodnější ceny než u inzerovaných vozů v tuzemsku i zahraničí.

Renovace laku a interiéru

Jsme parta milovníků youngtimerů, tyto vozy pro nás nejsou horou plechů, ale umělecké kousky s svou vlastní duší. Pro nás je odměnou také pohled na vymazlený youngtimer, za kterým se každý otočí 🙂

Náhradní díly

Za poslední desetiletí se nám podařilo nashromáždit velké množství náhradních dílů na historická vozidla, především na vozy BMW. V případě, že bychom neměli požadovaný díl na skladě, rádi ho poptáme u našich přátel v tuzemsku i zahraničí, určitě nakonec seženeme

Naše nejoblíbenější značky

Back to top